(032) 242-16-99

Про нас

У людини є тільки два шляхи: прогрес, або деградація; консерватизм у чистому вигляді суперечить суті законів Всесвіту. (Алфред Норт Уайтхед)

Наша місія.

«Колеса крутяться – прибуток зростає». Такий принцип лежить в основі транспортних компаній. Отже, справний технічний стан «сталевого помічника» є важливою умовою для розвитку транспортного підприємства. Водночас, простій вантажівки внаслідок несправності – це не тільки незароблені кошти, але ще й погіршення відносин між замовниками та постачальниками.

Очевидно, важливим стає вибір надійного та досвідченого сервісу, який зможе відремонтувати транспортний засіб максимально якісно за мінімальний час – оскільки комерційний транспорт повинен працювати і приносити прибуток власнику щодня! Не менш важливим є і відповідність  вартості  до якості проведених робіт – інакше губиться економічна доцільність використання авто.

Саме тому місією нашої компанії є надання послуг з ремонту та технічного обслуговування вантажних автомобілів згідно вищенаведених ключових факторів.

Хто ми.

Станція технічного обслуговування вантажних автомобілів «Транс-Сервіс-1» почала свою діяльність в 2003 році і на сьогоднішній день є найбільшим комплексом по ремонту вантажних автомобілів на Західній Україні.  

Вантажне СТО «Транс-Сервіс-1» розташоване на власній території, комплекс побудований згідно сучасних стандартів вантажних СТО та оснащений сучасним фірмовим обладнанням – це дозволяє проводити технічне обслуговування та ремонт найновіших моделей вантажної техніки усіх провідних виробників.

Матеріально-технічні показники:

-          Площа ремзони – 2 000 кв.м.;

-          24 наскрізних воріт (висота – 4,5 м);

-          9 оглядових ям;

-          2 кран-балки;

-          Сучасні системи опалення та вентиляції.

 

Ремонт вантажівок та причіпної техніки.

Якісний ремонт можливий тільки при використанні відповідного обладнання для діагностики вантажних автомобілів – тому ми надаємо великого значення наявності всієї необхідної технічної документації та постійно оновлюємо програмне забезпечення нашого діагностичного обладнання.

Ми здійснюємо ремонт вантажних автомобілів провідних європейських брендів (DAF, MAN, RENAULT, VOLVO, MERCEDES-BENZ, IVECO, SCANIA), а також ремонт причепів і напівпричепів фірм SCHMITZ, SCHWARZMULLER, KRONE, KOGEL, Fruehauf  з осями BPW, SAF, ROR, Fruehauf та інш.

Особлива увага надається якості робіт, що виконуються, та рівню обслуговування. Для того, щоб бути серед лідерів ринку та підвищувати лояльність клієнтів, ми запровадили систему контролю якості та зворотній зв’язок – телефонну службу «Гаряча лінія», яка дозволяє нам бачити чітку незалежну картину не тільки рівня своєї професійності, але й задоволеності клієнта від візиту на наше СТО загалом.

 

Спектр послуг.

Спектр наших послуг є надзвичайно широким: починаючи від діагностики і дрібного ремонту, закінчуючи капітальним ремонтом із заміною всього обладнання або повним переобладнанням вантажівок та причіпної техніки; також в нього входять реставрація осьових агрегатів та повне відновлення вантажної техніки після ДТП.

До ваших послуг шиномонтаж для вантажної техніки з обладнанням провідних виробників де можливо не тільки здійснити весь спектр шино монтажних робіт, але й придбати нові та вживані вантажні шини від лідерів ринку – Continental та Bridgestone.

Також у складі СТО є 2 пости мийки автопоїздів і 2 спеціалізованих пости мийки автоцистерн, обладнаних найсучаснішою технікою, що дозволяє здійснювати внутрішню мийку головками надвисокого тиску, пропарку гарячою парою під тиском та протирання стінок цистерн. Після повного циклу внутрішньої мийки цистерни або танк-контейнера надається сертифікат чистоти європейського стандарту.

 Детальніше про перелік наших послуг ви можете дізнатись в рубриці «Послуги СТО».

«Транс-Сервіс-1» - Ваш надійний партнер, який гарантує високу якість сервісу і найкоротші терміни виконання!